SuperHost.pl Sp. z o.o.


Dlaczego SuperHost?

10 powodów, dzięki którym możesz zaufać SuperHost.

1. Najlepszy stosunek ceny do możliwości. W SuperHost przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości i rozwoju. Zależy nam, aby użytkownicy otrzymywali w rozsądnej cenie świetną i doskonale odpowiadającą potrzebom ofertę oraz dużo funkcji dodatkowych. Nasze pakiety i promocje wypełnione są nowoczesnymi możliwościami, które nie nadwyrężą Twojego budżetu.

2. Proste i przyjazne narzędzia. Usługi hostingowe nie są tylko dla informatyków – dlatego dokładamy starań, aby udostępniać najlepsze narzędzia do ich łatwej obsługi. Dzięki dostępnym 24/7 i stale rozwijanym panelom nawet mniej zaangażowani użytkownicy z łatwością “wyklikają” nową skrzynkę pocztową, podpięcie nowej domeny czy instalację bloga, galerii lub innej strony www.

3. Pomoc przez całą dobę. Możliwość otrzymania wsparcia docenia się dopiero wówczas, gdy jest ono potrzebne. Z SuperHost możesz skontaktować się telefonicznie 24 godziny na dobę, także w nocy, weekendy i święta. Indywidualnie traktujemy każdego użytkownika, oferujemy szybką i przyjazną pomoc, a nawet przypomnimy o aktualizacji wygasających usług.

4. Naprawdę stabilna firma. SuperHost jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm hostingowych w Polsce. Aktualnie ufa nam ponad 10 tysięcy klientów, współpracujemy natomiast z tak uznanymi markami, jak Parallels, NASK czy Intel. Jesteśmy w tej branży już od 2003 roku i na pewno będziemy także w kolejnych latach.

5. Szeroka oferta. Oferujemy rozwiązania zarówno dla użytkowników potrzebujących niewielkiej strony wizytówki lub kilku kont pocztowych, jak i firm zainteresowanych mocnymi maszynami z potężnymi ilościami transferu. Jeżeli Twoje potrzeby się zmienią, łatwo zaspokoisz je w SuperHost: od domen i hostingu, przez pakiety reseller, po serwery wirtualne VPS i dedykowane.

6. Własna infrastruktura techniczna. Z własnych doświadczeń wiemy, jakie problemy może stwarzać zarządzany w zagranicznym centrum danych sprzęt informatyczny. Dlatego jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy własną serwerownię, monitorowaną 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę i będącą pod stałą opieką naszych zespołów technicznych.

7. Innowacja i odwaga. SuperHost jest synonimem nowatorskich rozwiązań. Otworzyliśmy jedną z pierwszych serwerowni w Polsce, uruchomiliśmy rewelacyjną cenowo ofertę serwerów dedykowanych, wprowadziliśmy pakiet hostingowy “Bez Limitów”, stworzyliśmy własny system hostingowy, pierwsi weszliśmy do mediów społecznościowych. Nie jesteśmy skostniałą korporacją – lubimy wyzwania i zmierzanie do celu.

8. Nowoczesne technologie. Niezależnie od tego, czy mamy na myśli sprzęt serwerowy, redundantne łącza światłowodowe, systemy UPS i klimatyzacyjne, czy też oprogramowanie, panele hostingowe oraz rozwiązania backupowe i wirtualizacyjne – stale unowocześniamy się i rozwijamy, aby oferować najlepsze usługi hostingowe o wysokiej dostępności.

9. Liczny i zaangażowany zespół. Nasi ludzie każdego dnia dokładają starań, aby nie tylko usługi internetowe funkcjonowały na jak najwyższym poziomie, ale też obsługa techniczna, handlowa czy finansowa. Nie ma obawy, że będziesz uzależniony od dyspozycji jednej czy dwóch osób. Kilkudziesięcioosobowy zespół ludzi z pasją to jeden z największych atutów SuperHost.

10. Ulepszeniom nie ma końca. Podobnie jak w kaizen, japońskiej koncepcji ciągłego doskonalenia, jesteśmy stale zaangażowani w poprawianie jakości. Każdego dnia ciężko pracujemy, aby nasze usługi były maksymalnie niezawodne, aby nasz zespół był coraz bardziej wykwalifikowany, a nasza oferta zaspakajała nowe potrzeby użytkowników. To właśnie nasza filozofia.
 • » Managed Dedicated Servers
 • » Reseller Hosting
 • » Shared Hosting
 • » Managed VPS
 • » Cloud Hosting
 • » Uptime Guarantee or SLA
 • » Domain Registration
 • » English
 • P: +48587396369

  ul. Slaska 9/1
  Gdynia
  PL