Daynex Internet Reklamciligi


Biz Kimiz ? Neler Yapıyoruz

Daynex İnternet Teknolojileri adıyla kurduğumuz firmamız 2002 yılında ticari hayata başlamış ve bugün Türkiye’nin en çok tercih edilen internet teknolojileri ve web destek şirketi haline gelmiştir. 2005 yılında yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ve yatırımlarla Türkiye çapında bilişim firmalarına web desteği sağlamaya başlayan firmamız, 300’ü aşkın çözüm ortağı ve 6 binin üzerinde kurumsal müşteriye internet teknolojileri adına teknik destek sağlamaktadır. 30’u aşkın personeliyle hizmet vermekte olan firmamızda, müşterilerimize daha hızlı ve iyi hizmet verebilmek adına personel kadromuzu her zaman genişletmekteyiz.

Türkiyenin en büyük web çözüm merkezi ! Daynex Ana İlkelerimiz

Daynex, müşteri memnuniyeti esasıyla çalışır. Daynex, müşterinin beklentilerini her şeyin üzerinde tutar. Daynex, gelişime açıktır ve kendisini güncel tutar. Daynex, sektördeki gelişmeleri yakından takip eder. Daynex, müşterilerine profesyonel çözümler sunar.

Misyonumuz

Müşterilerimizin hedeflerine emin adımlarla yürümelerine katkı sağlamak, onları her anlamda destekleyerek daha fazla büyümelerini ve gelişmelerini sağlamak.

SunduÄŸumuz Hizmetler

Google ‘ın Premium Partneri olan firmamızda internet reklamcılığı alanında hızlı ve profesyonel çözümler üretilmektedir. Müşterilerimize web hosting hizmeti de sunmakta olan firmamız, Türkiye lokasyonlu 50’yi aşkın gerçek ve 200’ün üzerinde sanal sunucu ile hizmet vermektedir. C panel (Whm) ve Server uygulamalarında Türkiye dağıtıcılığı yapmakta ve müşterilerine online lisans aktivasyonu yapmalarına olanak tanımaktadır. Alan adı kayıt işlemi online olarak yapılabilmekte ve tüm müşterilerimize online alan adı yönetimi sağlanmaktadır.

Farklı sektörlere özel 500’ün üzerinde e-ticaret sitesi sağlayıcılığı ile sektörde öncü firmalar arasında yer alan firmamızda müşterilerimize toplu mail hizmeti de sunmaktayız. Her geçen gün genişlemekle birlikte toplu mail hizmetimizi 500’ü aşkın firmaya sağlıyoruz.

Daynex olarak, internet sitelerinin trafik kaynakları arasında en önemlisi olan arama motorlarında üst sıralarda çıkarak daha fazla kişiye ulaşmak isteyen firmalara web sitesi optimizasyonu (SEO) hizmeti de sağlamaktayız. Başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında siteyi bulunabilir hale getirmek için alanında uzman teknikerlerimizle hizmet vermekteyiz.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi kendimize misyon edinmiş olduğumuz firmamızda, faaliyet alanlarımızı her geçen gün arttırmaktayız. Verdiğimiz hizmetler ile sektörde güven duyulan ve hızlı hizmet ve çözümleriyle sektörün liderliğine soyunan firmamız, alanında uzman ekibi ile yaptığı çalışmalarla hem kendi başarısını hem de müşterilerinin başarısını arttırmaya devam etmektedir.
 • » cPanel Licenses
 • » Managed Dedicated Servers
 • » Managed VPS
 • » Enkompass
 • P: +902124380089

  Tekstilkent ticaret merkezi ishani Blok Kat 5 No: 153-154
  istanbul, Istanbul
  TR